Kullanım için talimatlar Prostaffect

Kapsül Prostaffect kullanımı için talimatlar

Prostaffect, Kıbrıs'ta prostat sağlığını desteklemek için yepyeni bir çözümdür. 2020 baharında muhtemel üreticisi tarafından dijital pazara teslim edildi. Listelenen bileşenlerin çoğunun, erkek genitoüriner ve üreme sistemlerinin çalışmalarını önemli ölçüde arttırdığı bilinmektedir. Üretici ayrıca prostat bezinin düzgün işleyişini de geliştirdiğini defalarca belirtti. Çevrimiçi samimiyet forumlarındaki mevcut müşteri incelemelerinin ve incelemelerinin çoğu da bunu doğrulamaktadır. Yorumlar, incelemeler ve görüşler çoğunlukla olumludur. Olumsuz yan etkilerin, alerjik reaksiyonların veya diğer kontrendikasyonların ortaya çıkmasıyla ilgili ciddi şikayetler içermezler. Ancak doğru etki için, talimatları kesinlikle izleyerek kapsülleri kullanmanız gerekir.

Prostaffect kapsüllerinin doğru kullanımı için talimatlar

Prostaffect, doğanın armağanlarını modern bilimle birleştiren yenilikçi formüle sahip bir kapsüldür. Günde bir kez, tercihen planlanan öğününüzden yarım saat önce tüketilmelidirler. Kapsüllerin bol su ile içilmesi tavsiye edilir. Ağrı semptomları, kullanımın ilk haftasından sonra kaybolur. Daha derin bir eylem için daha uzun süre beklemeniz gerekecek. Hastalığın ciddiyetine ve vücudun bireysel koşullarına bağlıdır.

Günlük Prostaffect erkek libido arttırıcı kapsüller almaktan daha kolay bir şey yoktur. Gastrointestinal sistemi kolayca etkileyen ince bir filmle kaplıdırlar. En iyi performans gösteren prostat çözümünün üreticisinin muhtemelen kullanıcılara tavsiye ettiği tek şey, kullanım talimatlarını takip etmektir. Kullanım ve uygulama için kapsamlı bir rehber şeklinde derlenmiştir. Ürün kabı kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır. Direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.

Ürün nasıl doğru kullanılır? Üç kolay adım vardır.

Kapsül kullanımı için talimatlar
Aşama 1 Adım 2 Aşama 3
Günde 2 (iki) kapsülü aşmayınız. Bunu normal yemekten yaklaşık 30 dakika önce yapın! Fiziksel olarak aktif kalmayı, sağlıklı prostat gıdaları yemeyi ve bol sıvı içmeyi unutmayın! Bu işlemi en az bir tam takvim ayı boyunca her gün tekrarlayın!

İlacın tam seyri 30 gündür (bir takvim ayı). Gerekirse, bir süre sonra önleme için kursu tekrarlayabilirsiniz.

Kullanım endikasyonları

Prostatit belirtileri genellikle yavaş yavaş gelişir ve yeterince erken tespit edilebilir. Ancak, sağlığın bozulması aniden ortaya çıkar, o zaman akut prostatitimiz olur. Tüm semptomları görmezden gelmek, sperm kalitesinde bozulmaya, menide kan görünümüne ve cinsel dürtüde önemli bir azalmaya katkıda bulunabilir. Prostatit belirtileri:

  • İdrarını tutamamak.
  • İdrar kesesine sık sık baskı yapılması.
  • Perine bölgesinde ateş ve şiddetli ağrı.
  • İdrar yaparken tahriş edici, yakıcı ağrı.
  • Rektal testte prostat büyümesi.
  • Ereksiyon sağlama ve sürdürme zorluğu.
  • Cinsel yaşam kalitesinde azalma.
  • Erken boşalma.

Kullanım için kontrendikasyonlar

Kapsüllerin doğal bileşimleri nedeniyle kontrendikasyonları yoktur. Ürünü kullanamayacağınız tek koşul, bileşenlerden birine karşı bireysel hoşgörüsüzlüktür.